CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Na co dzień zajmujemy się produkcją całorocznych domków mobilnych do celów mieszkaniowych, rekreacyjnych oraz komercyjnych.

Pomysł na uruchomienie produkcji całorocznych domków mobilnych pojawił się w naszej firmie klika lat temu, gdy jeden z naszych zagranicznych odbiorców zapytał nas o możliwość wykonania elementów do produkcji domków mobilnych.

Cała idea bardzo nam się spodobała i postanowiliśmy opracować technologię budowy domków mobilnych oraz uruchomić ich produkcję. Od kilku lat nasz wykwalifikowany zespół specjalistów wykonuje wysokiej jakości całoroczne domki mobilne dostosowane do potrzeb Klientów. Realizujemy także obiekty komercyjne takie jak całoroczne mobilne biura.

Wytwarzane przez nas całoroczne domki mobilne charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz przede wszystkim trwałością. Projektowane domki spełniają europejskie normy jakości i bezpieczeństwa oraz podlegają ciągłym kontrolom i audytom podczas procesu produkcji. Dzięki fachowemu doświadczeniu oraz orientacji w najnowszych rozwiązaniach i trendach jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy obiekt spełniający najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów.

NASZA FIRMA

Marka MobilneDomki.com jest własnością firmy APODIS, która powstała w 1997 roku. APODIS posiada fachowe ponad 20-letnie doświadczenie, które jest wykorzystywane podczas produkcji całorocznych domków mobilnych.

Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, które wykorzystujemy do produkcji domów mobilnych. Wykonujemy wysokiej jakości całoroczne domy mobilne dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dodatkowo realizujemy także projekty komercyjne takie jak: biura, bary oraz kioski mobilne.

Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami w zakresie materiałów i sprzętów, które są używane do produkcji i wyposażenia całorocznych domów mobilnych. Zapewniamy załadunek, transport oraz rozładunek domów mobilnych wraz z posadowieniem i wypoziomowaniem na działce Klienta.

PROJKETY DOMKÓW

Projekty całorocznych domków mobilnych oraz obiektów komercyjnych powstają od podstaw w naszej firmie.

OPRACOWANIE PROJEKTU

Wspólne opracowanie projektu domu mobilnego wraz z rozkładem pomieszczeń.

MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE

Dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych do domu mobilnego.

WYPOSAŻENIE I MEBLE

Dobór odpowiedniego wyposażenia i komfortowych mebli do domu mobilnego.

EFEKT KOŃCOWY

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne domy mobilne.

Produkujemy komfortowe domy mobilne wykończone pod klucz, które są dopasowane do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Domy wytwarzane przez nas są przede wszystkim funkcjonalne, przemyślane i trwałe. Wyposażone są także w inteligentne urządzenia HomeKit, dzięki którym można zautomatyzować wiele procesów, które na pewno umilą czas spędzony podczas korzystania z domu.