INTELIGENTNY DOM – HOMEKIT

Kolejnym pomysłem, który wprowadziliśmy, to zainstalowanie w całorocznych domach mobilnych urządzeń HomeKit. Co to jest HomeKit? To inteligentne urządzenia domowe, które pomagają nam w codziennym życiu. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu inteligentne, funkcjonalne i przemyślane domki.

Co to jest HomeKit?

Inteligentny dom z HomeKit ułatwia codzienne życie

HomeKit to system do zarządzania i sterowania urządzeniami w inteligentnym domu, który został stworzony przez firmę Apple. Rozwiązanie to zapewnia intuicyjną obsługę, bezpieczeństwo oraz prywatność. Dzięki Apple HomeKit jesteśmy w stanie sterować praktycznie wszystkim – oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami, kamerami, sprzętem audio/wideo i innymi kompatybilnymi urządzeniami. Dodając do tego dobrze zaprojektowane i przemyślane automatyzacje tworzymy szyty na miarę system, który nie tylko ułatwia nam codzienne życie, ale pomaga nam w wykonywaniu wielu monotonnych czynności.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wielu próbach i testach urządzeń HomeKit oraz współpracy z producentami udało się nam dobrać odpowiedni sprzęt, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Analizując praktycznie wszystkie możliwe sytuacje, stworzyliśmy i dopracowaliśmy własne autorskie automatyzacje, które ułatwiają codzienne życie oraz wyręczają nas od monotonnych czynności.

Przekazujemy Państwu w pełni profesjonalny system HomeKit, który doda nie tylko luksusu do wybranych domów mobilnych, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i wygody. Do każdego zamówionego domku będą mogli Państwo wybrać dopasowany do swoich potrzeb pakiet HomeKit. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby ułatwić najbardziej trafny wybór.

Pakiety HomeKit

Pakiet Standard

Pakiet Standard oferuje wszystkie elementy inteligentnego domu, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu. Otrzymasz iPad’a, który zostanie umieszczony w ekskluzywnej ramce w salonie, głośnik HomePod mini oraz mobilny router wysokiej klasy, który zadba o łączność z internetem. Jednym słowem wszytko czego potrzebuje Twój mobilny dom, aby rozpocząć swoją przygodę z Apple HomeKit.

Pakiet Individual

Oczekujesz od życia tego, co najlepsze i chciałbyś, aby Twój mobilny dom zaskakiwał nie tylko swoim ponadprzeciętnym wyglądem, ale też oferował funkcjonalność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie? Dzięki współpracy nami możesz zaprojektować system inteligentnego domu, który będzie odpowiadał nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Wystarczy tylko jeden telefon, a my zajmiemy się resztą!

Wybrane pakiety HomeKit

Pakiet Oświetlenie

Odmień swój mobilny dom dzięki inteligentnemu oświetleniu, które łatwo i szybko wykreuje atmosferę dopasowaną do Twoich oczekiwań i upodobań. Zapomnij o ręcznym włączaniu i wyłączaniu oświetlenia, gdy wychodzisz, lub wracasz do domu. Inteligentny system zaprojektowany przez nas zrobi to wszystko za Ciebie.

Pakiet Klimat

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz zapomnieć o ręcznym sterowaniu klimatyzacją lub ogrzewaniem. Zależnie od indywidualnych potrzeb nasz system, może zagwarantować możliwość kontroli temperatury w dowolnym pomieszczeniu, lub całym domu jednocześnie i to całkowicie autonomicznie.

Pakiet Audio / Wideo

Poranek przy dźwiękach ulubionej muzyki, to jedna z tych przyjemności, na którą możesz codziennie liczyć, wyposażając swój domek mobilny w inteligentny system Apple HomeKit. System umożliwi Ci zarządzania muzyką, w każdym pomieszczeniu indywidualnie lub w całym domku jednocześnie.

Pakiet Przesłony / Rolety

Automatyczne sterowanie roletami, lub zasłonami, to jedne z bardziej praktycznych zastosowań, które możesz zrealizować w swoim mobilnym inteligentnym domu. Latem chronią domek przed przegrzaniem, a zimą zatrzymują ciepło w pomieszczeniach, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Pakiet Bezpieczeństwo

Już nigdy nie będziesz się zastanawiać, czy Twój dom mobilny jest bezpieczny! Dzięki zintegrowaniu czujników i kamer, system na bieżąco monitoruje najważniejsze aspekty domu. Zastąpi Twoje oczy, uszy, dotyk oraz węch. W razie potrzeby zareaguje i powiadomi Cię o nietypowym zdarzeniu.

Pakiet Wygoda

Chciałbyś, aby Twój inteligentny dom mobilny sam dbał o czystość i pamiętał o takich codziennych czynnościach jak odkurzanie, a może chciałbyś za pomocą wydania tylko jednej komendy, zaparzyć dzbanek aromatycznej kawy? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Dodatkowe pakiety HomeKit

Pakiet Wsparcie

U nas zawsze możesz liczyć na pełne po sprzedażowe wsparcie, które dodatkowo zwiększy komfort i wygodę korzystania z inteligentnego systemu Apple HomeKit. Chcesz, abyśmy dodali niestandardowe automatyzacje? Być może z czasem będziesz chciał wyposażyć swój dom mobilny w więcej inteligentnych urządzeń. Wybierając pakiet wsparcia, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc!

Szkolenie u Klienta

Obawiasz się, że system inteligentnego domu oparty na Apple HomeKit, będzie dla Ciebie za trudny w obsłudze? Uwierz nam, że nic takiego nie będzie miało miejsca! Możemy jednak na Twoje życzenie przeprowadzić pełne szkolenie z obsługi systemu, tuż po tym jak domek zostanie zainstalowany na Twojej działce. Jesteśmy po to, aby pomagać Ci w każdej możliwej sytuacji.

Nasi partnerzy

Inteligentne systemy Apple HomeKit tworzymy współpracując z renomowaną polską firmą Apple-Home. Dzięki naszej wspólnej pasji do technologii i wieloletniemu doświadczeniu powstają zaawansowane systemy inteligentnego domu, które nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale pozwalają na komfortowe użytkowanie domów mobilnych.